Одразу дві моделі Subaru - Crosstrek та Impreza (комплектації для ринку Японії) отримали найвищі бали 5 зірок в рейтингу японської програми оцінки безпеки автомобілів JNCAP (аналог європейського Euro NCAP, або китайського C-NCAP). Моделі Subaru отримали найвищі бали у комплексній оцінці: превентивна безпека та безпека при зіткненні.

Crosstrek та Impreza отримали ранг «А» у відповідних категоріях безпеки завдяки своїй системі автоматичного виклику допомоги - Advanced Automatic Collision Notification, доступній у рамках підключених послуг Subaru STARLINK. Серед усіх автомобілів, які отримали п'ятизіркову нагороду, Crosstrek та Impreza здобули найвищі загальні оцінки (193.53 з 197 балів) та отримали нагороду JNCAP Best Award 2023.

Максимальну безпеку при зіткненні моделей Subaru забезпечує поєднання глобальної платформи Subaru та конструкції з внутрішнім каркасом безпеки, що забезпечує підвищену жорсткість та ефективне поглинання удару. Крім того, конструкція кузовів розроблена таким чином, щоб зменшити пошкодження автомобіля, з яким сталося зіткнення. Crosstrek та Impreza захищають водія та пасажирів вісьмома стандартними подушками безпеки, а для захисту пішоходів автомобілі укомплектовані зовнішніми подушками безпеки, які знижують вплив на пішохода під час зіткнення.

За превентивну безпеку відповідає система EyeSight, яка працює в комплексі з іншими системами. Ширококутна монокамера використовується разом зі стереокамерою та розширює кут та ефективність охоплення. Нове покоління EyeSight є стандартним обладнанням для всіх моделей Crosstrek і Impreza. В поєднанні з електричним підсилювачем гальм, система допомагає знизити ризик зіткнень на перехрестях у самих різних ситуаціях.

Subaru і далі працюватиме над підвищенням безпеки своїх автомобілів, адже безпека є найголовнішим принципом компанії!

Більше про Subaru Crosstrek
thumb-Субару Кросстрек сірого кольору
thumb-Логотип нагороди п'ять зірок безпеки JNCAP

Read also

all news