thumb-image-83955

Безпека і надійність

Ми прагнемо генерувати нові технології та інновації для подолання революційних змін у мобільності автомобілів задля зручності клієнтів. Відповідно до нашої філософії, яка прагне бути переконливою компанією з сильною присутністю на ринку, побудованою за принципом, що клієнт передусім, ми будемо прикладати усі зусилля для досягнення зростання, виконувати свої обов'язки як хорошого корпоративного громадянина, і робити SUBARU більше, ніж просто компанія, якій довіряють.

Насолода та спокій

У SUBARU ми давно прагнемо робити чудові продукти. Останніми роками наші зусилля розширилися від створення гарних авто до доставки "Насолоди та спокою" через наші продукти та послуги. Змінивши назву нашої компанії на SUBARU Corporation у 2017 році, ми оголосили, що ми станемо компанією, яка змушує людей посміхатися. Ця декларація — це наша рішучість покращити бренд SUBARU щодня, через нашу продукцію, продажі, послуги чи комунікації. Це те, до чого прагне SUBARU, і те, що від нас очікуєте Ви.
thumb-image-83962
thumb-image-83965
thumb-image-83968
thumb-image-83971
thumb-image-83974
thumb-image-83977

Філософія Subaru: Новітні технології та задоволення від мобільності

У Subaru ми віддані безпеці, надійності та комфорту наших клієнтів. Наша філософія полягає у постійному прагненні до інновацій та новітніх технологій, спрямованих на створення автомобілів, які відповідають сучасним вимогам мобільності. Ми впевнені, що наша місія - забезпечити наших клієнтів зручністю та надійністю на кожному кроці.

Найвища якість

Ми не тільки виготовляємо автомобілі - ми створюємо продукти, які втілюють "Насолоду та спокій". У Subaru ми постійно працюємо над тим, щоб кожен наш автомобіль приніс задоволення та безпеку нашим клієнтам. Змінивши назву на Subaru Corporation, ми взяли на себе зобов'язання вести свою діяльність так, щоб кожен наш клієнт почувався в безпеці та зручно.