Сервісне обслуговування з думкою про вас

Автоцентр Інтерциклон є офіційним дилером бренду SUBARU в Україні. Ми ставимо перед собою мету створювати якісно інший, новий, кращий підхід до організації надання послуг автосервісу. Наш сервісний центр забезпечує гарантійне обслуговування і ремонт усіх автомобілів придбаних у офіційних дилерів в Україні, і також післягарантійне обслуговування всіх автомобілів марки SUBARU.

 • thumb-image-383838

  Спеціальне обладнання SUBARU

  Лише представники офіційної дилерської мережі зможуть забезпечити перевірку та обслуговування усіх систем автомобілів SUBARU

 • thumb-image-383840

  Оригінальні запчастини SUBARU

  SUBARU — відповідальний бренд. Ми надаємо гарантію на придбані та встановлені в дилерській мережі після 01.04.2020 року запасні частини впродовж 2 років або 20000 км пробігу(в залежності від того, що настане раніше).

 • thumb-image-383842

  Сервісні кампанії SUBARU

  SUBARU дуже цінує своїх клієнтів. Саме тому SUBARU, опираючись на дослідження, проводить сервісні кампанії що забезпечують відповідність високим стандартам SUBARU навіть автомобілі на яких гарантію було вичерпано.

 • thumb-image-383844

  Гарантія на автомобілі SUBARU

  На всі автомобілі SUBARU, що були придбані в офіційній дилерській мережі, розповсюджується гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу в залежності від того що настане раніше — гарантійні зобов’язання SUBARU

 • thumb-image-383846

  Технічні спеціалісти SUBARU

  Тільки в офіційній дилерській мережі ваш SUBARU обслуговуватимуть за найвищими стандартами виробника спеціалісти, що пройшли відповідну сертифікацію SUBARU CORPORATION.

 • thumb-image-383848

  Оновлення Програмного забезпечення

  Тільки в офіційній дилерській мережі є актуальне програмне забезпечення блоків управління для поліпшення експлуатаційних якостей автомобілів Subaru.

 • thumb-image-383850

  Діагностика двигуна

  Технічні спеціалісти офіційних сервісних станцій Subaru кваліфіковано проведуть діагностику двигуна вашого автомобіля та зроблять необхідний об’єм робіт для забезпечення найкращого технічного стану.

 • thumb-image-383852

  Обслуговування трансмісії

  Тільки механіки офіційної дилерської мережі проведуть якісну заміну оригінального мастила CVT з подальшою адаптацією коробки швидкостей.

thumb-image-383856

Серед наших досягнень:

Технічне оснащення зони сервісу - сучасне спеціалізоване обладнання, яке дозволяє проводити ТО та ремонт автомобілів Subaru за технологією завода-виробника. Фахівці, які пройшли повний курс навчання і екзаменацію відповідно до жорстких нормативів SUBARU. Комплекс має всі необхідні сертифікати, що засвідчує технічну компетентність. Устаткування пройшло всі метрологічні перевірки в Укрметртестстандарті.
thumb-image-383860
thumb-image-383863

Сервіси, створені для вашого комфорту

Записатися на сервіс