Сервісне обслуговування з думкою про вас

Автоцентр Інтерциклон є офіційним дилером бренду SUBARU в Україні. Ми ставимо перед собою мету створювати якісно інший, новий, кращий підхід до організації надання послуг автосервісу. Наш сервісний центр забезпечує гарантійне обслуговування і ремонт усіх автомобілів придбаних у офіційних дилерів в Україні, і також післягарантійне обслуговування всіх автомобілів марки SUBARU.

 • thumb-image-162595

  Спеціальне обладнання SUBARU

  Лише представники офіційної дилерської мережі зможуть забезпечити перевірку та обслуговування усіх систем автомобілів SUBARU

 • thumb-image-162597

  Оригінальні запчастини SUBARU

  SUBARU — відповідальний бренд. Ми надаємо гарантію на придбані та встановлені в дилерській мережі після 01.04.2020 року запасні частини впродовж 2 років або 20000 км пробігу(в залежності від того, що настане раніше).

 • thumb-image-162599

  Сервісні кампанії SUBARU

  SUBARU дуже цінує своїх клієнтів. Саме тому SUBARU, опираючись на дослідження, проводить сервісні кампанії що забезпечують відповідність високим стандартам SUBARU навіть автомобілі на яких гарантію було вичерпано.

 • thumb-image-162601

  Гарантія на автомобілі SUBARU

  На всі автомобілі SUBARU, що були придбані в офіційній дилерській мережі, розповсюджується гарантія 3 роки або 100 000 км пробігу в залежності від того що настане раніше — гарантійні зобов’язання SUBARU

 • thumb-image-162603

  Технічні спеціалісти SUBARU

  Тільки в офіційній дилерській мережі ваш SUBARU обслуговуватимуть за найвищими стандартами виробника спеціалісти, що пройшли відповідну сертифікацію SUBARU CORPORATION.

 • thumb-image-162605

  Оновлення Програмного забезпечення

  Тільки в офіційній дилерській мережі є актуальне програмне забезпечення блоків управління для поліпшення експлуатаційних якостей автомобілів Subaru.

 • thumb-image-162607

  Діагностика двигуна

  Технічні спеціалісти офіційних сервісних станцій Subaru кваліфіковано проведуть діагностику двигуна вашого автомобіля та зроблять необхідний об’єм робіт для забезпечення найкращого технічного стану.

 • thumb-image-162609

  Обслуговування трансмісії

  Тільки механіки офіційної дилерської мережі проведуть якісну заміну оригінального мастила CVT з подальшою адаптацією коробки швидкостей.

thumb-image-162613

Серед наших досягнень:

Технічне оснащення зони сервісу - сучасне спеціалізоване обладнання, яке дозволяє проводити ТО та ремонт автомобілів Subaru за технологією завода-виробника. Фахівці, які пройшли повний курс навчання і екзаменацію відповідно до жорстких нормативів SUBARU. Комплекс має всі необхідні сертифікати, що засвідчує технічну компетентність. Устаткування пройшло всі метрологічні перевірки в Укрметртестстандарті.
thumb-image-162617
thumb-image-162620

Сервіси, створені для вашого комфорту

Записатися на сервіс