Вигідні умови Trade-in в Інтерциклон !

Послуга trade-in (трейд-ін) останнім часом дуже популярна у автомобільній сфері.

Трейд-ін - це обмін старого автомобіля на новий з салону з доплатою різниці між ними.

В багатьох цивілізованих країнах послуга Trade-In успішно працює вже багато часу, переважна більшість американців, наприклад, не знають, як самостійно продати свій вживанний автомобіль. У США немає авторинків, як масового явища. Стара техніка, як правило, утилізується, а та, що ще придатна до експлуатації, змінюється на нову з доплатою. Все інше - проблеми дилера. Він може виставити вживанний автомобіль в своєму салоні або продати його через спеціалізовані аукціони, звідки американські автомобілі розходяться по всьому Світу.

В Україні послуга трейд-ін з'явилася більш десяти років тому і працює в більшості великих автосалонів країни. Але, на жаль, не всі добре розуміють, як працює ця система, і тому не квапляться її використовувати.

Ця система має ряд переваг:

  • Перше і найголовніше перевага Trade-In - колосальна економія часу. Щоб продати старий автомобіль, потрібно регулярно розміщати платні оголошення на інтернет-ресурсах з продажу авто, чекати, поки хтось зверне увагу на Ваш автомобіль, зателефонує, задасть сотню питань, і забажає подивитися її особисто. І так може тривати місяцями. А якщо Вам все ж пощастило, і покупець знайшовся, доведеться їхати в Сервісний Центр, щоб зняти автомобіль з обліку, самому займатися переоформленням документів, стояти в чергах. Загалом, приємного мало.
  • Завітавши в наш автосалон ви позбавляєтесь від частки описаних вище проблем: всі турботи зі зняття автомобіля з обліку та оформлення необхідних документів ми беремо на себе. Досвід у цій справі наших фахівців дозволить пройти всі бюрократичні питання дуже швидко! Фактично, стати законним власником нового авто можна протягом 5-6 годин без жодного ризику зіткнутися з шахраями, яких чимало на авторинках. А якщо з якихось причин Вам не вистачило грошей для доплати, ми готові запропонувати найоптимальніший варіант кредиту, розрахований саме під ваші бажання і можливості.
  • Окремо хотілося б розвіяти помилкову думка про те, що обміняти свій автомобіль ви можете тільки на автомобіль тієї ж марки. Це не так! Ми готові прийняти автомобілі різних марок, не тільки Subaru.

До речі, обмін можливий не лише за схемою старий на новий, але і вживанне авто на вживанне. У цьому теж є сенс. Наприклад, коли бажання щось змінити в своєму житті є, а доплатити за це можливості немає. Ви і тут можете уникнути паперової тяганини і супутніх ризиків, оскільки всі автомобілі проходять передпродажну підготовку та перевірку в сервісному центрі.

Поширені страхи:

  • В автосалоні мій автомобіль оцінять дешевше ніж на ринку (але ви позбавляєте себе від місяців рутинної праці !)
  • У мене не Subaru, я не зможу її поміняти на нову в салоні (ми приймаємо підтримані автомобілі не тільки бренду Subaru)

Таким чином очевидні переваги системи трейд-ін для вас:

  • Економія вашого часу;
  • Оцінка Вашого автомобіля в найкоротші терміни;
  • Індивідуальні та зручні умови обміну автомобіля;
  • Прозорість і безпека угоди;
  • Можливість отримати новий автомобіль, ще до продажу старого.

Для оцінки вашого автомобіля ви можете подати заявку по телефону: (066) 747-77-74 або написати на пошту: intrade.kiev@gmail.com