thumb-image-80531

Твоя ідеальна подорож

Уявіть собі ідеальну подорож. Новий Forester отримав новий рівень комфорту, безпеки та універсальності, щоб Ви могли без обмежень відкривати світ і прокладати незвідані маршрути. А відмінна шумоізоляція салону ефективно знижує дорожні шуми та вібрації, перетворюючи навіть найдовшу поїздку в задоволення.
Детальніше
thumb-салон субару форестер вид з лівого боку
thumb-тато з матуесю обіймають сина й дочку

Комфорт для кожного

Ми прагнемо, аби в автомобілі було зручно кожному пасажиру, а не тільки водієві. Недаремно ж ми називаємо наш Forester сімейним. Ми збільшили простір для задніх пасажирів, зробили крісла більш комфортними, щоб навіть під час тривалої поїздки усім було легше.
Завантажити брошуру Завантажити прайс-лист

Вибір кольору

  • Вид ззовні
  • Вид усередині
thumb-image-80574
thumb-image-80576
thumb-image-80578
thumb-image-80580
thumb-субару форестер везе на лафеті водний мотоцикл

Розпочніть подорож

Замовити тест-драйв ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Субару Форестер - це сучасний, потужний, безпечний та технологічний кросовер від Subaru. Завдяки передовим технологіям та інноваціям, Subaru Forester пропонує найвищий рівень безпеки, комфорту від водіння.

Витривалий та компактний зовні для надзвичайної маневреності, а також просторий і комфортний усередині – Forester дарує душевний спокій і насолоду від подорожей і нових відкриттів.

Система повного приводу та вдосконалений режим X-Mode зроблять шлях комфортним та безпечним. Високий дорожній просвіт дозволить проїхати там, де більшість автомобілів будуть змушені зупинитись.

Двигун Subaru Boxer гарантує стабільність та стійкість, так само як потужність та ефективність.

Запрошуємо вас дізнатися більше про Subaru Forester та відкрити для себе нові можливості, які він пропонує.

Запрошуємо Вас до нашого автосалону Інтерциклон!