12 березня в Токіо SUBARU та AISIN уклали угоду про співпрацю щодо розвитку електромоторів для наступного покоління електричних автомобілів.

Два технологічних гіганти SUBARU та AISIN домовились про спільний розвиток та виробництво електромоторів для використання в електромобілях (BEVs), які SUBARU почне виробляти з другої половини 2020-х років, поєднуючи свої знання та досвід у розробці трансмісій та автомобілів.

Компанії працюватимуть разом, щоб створювати кращі електричні автомобілі, які будуть максимально ефективними, легкими і зручними. Крім того, партнери шукатимуть кращих постачальників частин та виробничих схем, щоб забезпечити якість і зменшити вплив на навколишнє середовище.

SUBARU планує заходи для того, щоб у 2050 році вони не викидали в атмосферу більше вуглецю, ніж здатні видалити. Компанія вже працює над електрифікацією своїх автомобілів.

AISIN також прагне зробити світ більш чистим. Вони працюють над новими методами виробництва, які мають менший вплив на довкілля. Також вони прискорюють розробку eAxle, що є важливим компонентом електричних автомобілів, для зменшення їхнього розміру і підвищення ефективності.

SUBARU і AISIN продовжуватимуть знаходити можливості для співпраці в різних сферах та сприяти подальшому розвитку електрифікованого суспільства, надаючи продукти та технології високої доданої вартості, що є унікальними для обох компаній.

eAxle - це привод, який об'єднує в собі коробку передач, двигун та інвертор, і розміщується вздовж осі автомобіля.

thumb-image-87643
thumb-image-87645
eAxle - це привод, який об'єднує в собі коробку передач, двигун та інвертор, і розміщується вздовж осі автомобіля.

Read also

all news