Безпечне керування з передовою технологією

Безаварійність – основна мета будь-якого виробника автомобілів. Subaru розробила стерео камеру і радар більш ніж 20 років тому та інші передові технології безпеки, включаючи "EyeSight". Subaru продовжує розвиватися, щоб підвищити насолоду і душевний спокій під час поїздки на автомобілі.
thumb-image-87386
thumb-image-87387
Subaru забезпечує безпеку водія та пасажирів, і це ключова мета впровадження EyeSight, оскільки уникнення зіткнення — найкращий спосіб залишатися в безпеці на дорозі. Дві камери, які працюють так само, як і людські очі, використовуються для обробки навколишнього середовища в 3D. На відміну від систем інших автомобілів, EyeSight може розпізнавати автомобілі, пішоходів та двоколісні транспортні засоби, і точно визначати відстань до них, швидкість і напрямок руху.

Уникнення зіткнення

thumb-субару форестер їде вулицею міста
Система передаварійного автоматичного гальмування
У випадку наявності ризику зіткнення, система попереджає водія про небезпеку. Якщо відсутня реакція водія, застосовується автоматичне гальмування для зменшення швидкості або зупинки автомобіля. Якщо водій починає гальмувати після попередження, система допомоги при гальмуванні підвищує тиск і дозволяє більш ефективно зупинити автомобіль.
thumb-субару форестер припарковано на парковці біля іншої машини
Передаварійне управління дросельною заслінкою
Якщо водій переводить важіль селектора трансмісії в положення Drive (рух вперед) замість Reverse (задній хід) за наявності перешкоди попереду, лунає кілька коротких звукових сигналів, починає блимати індикатор і система передаварійного керування дросельною заслінкою обмежує вихідну потужність двигуна, щоб допомогти уникнути зіткнення з перешкодою.
thumb-помаранчевий субару іксві їде по дорозі
Автоматичне гальмування при русі заднім ходом (RAB)
Під час руху заднім ходом ця система за допомогою чотирьох датчиків, встановлених у задньому бампері, виявляє перешкоди позаду автомобіля. У разі виявлення перешкоди система попереджає про це водія за допомогою звукового сигналу та автоматично застосовує гальма для запобігання зіткненню або для мінімізації його наслідків.
thumb-субару форестер їде містом
thumb-субару форестер їде містом

Адаптивний круїз-контроль

У разі виявлення автомобіля попереду система адаптивного круїз-контролю здійснює необхідне регулювання швидкості для підтримування безпечної дистанції до нього, контролюючи відстань між Вашим автомобілем та автомобілем, що рухається попереду і різницю їхніх швидкостей. Вона забезпечує керування роботою двигуна, трансмісії та гальм для підтримування швидкості, що відповідає швидкості транспортного потоку у діапазоні 0–180 км/год.

thumb-субару аутбек їде живописною горною дорогою на фоні моря та заходу сонця

Допомога при керуванні

thumb-субару іксві їде по мосту з увімкненою системою контролю за полосами руху
thumb-субару іксві їде по мосту з увімкненою системою контролю за полосами руху

Виявлення транспортного засобу позаду

Датчики, встановлені в задній частині кузова автомобіля, виявляють транспортні засоби, що наближаються. Водій попереджується про наближення автомобіля світлодіодним індикатором на бічній поверхні дзеркал заднього огляду та звуковим сигналом.

thumb-субару іксві їде вулицею міста по мокрому асфальті

Vision Assist

thumb-image-87416

Оповіщення про небезпеку Сигнал аварійної зупинки

Якщо під час руху застосовано екстрене гальмування, попереджувальні лампи почнуть швидко блимати. Це сигнал для інших водіїв транспортних засобів, щоб вони змогли вчасно відреагувати на небезпеку.

Максимальний захист із системами превентивної безпеки Subaru.

Забезпечення безпеки є найвищим пріоритетом при створенні автомобілів Субару.

Наші автомобілі оснащені передовою технологією EYESIGHT, системою передаварійного автоматичного гальмування та додатковим захистом у вигляді передаварійного контролю дросельною заслінкою та автоматичного гальмування при русі заднім ходом (RAB), інтелектуальною системою керування світлом фар.

Використання адаптивного круїз-контролю допомагає зберегти безпечну відстань між вами та іншими автомобілями на дорозі.

Система оповіщення про небезпеку та сигнал аварійної зупинки забезпечують швидку реакцію на небезпечні ситуації та допомагають уникнути аварій.

Обираючи Subaru для себе та своєї родини Ви обираєте максимальний захист в дорозі.