З 7-го по 31 березня 2024 року в автоцентрі Subaru Інтерциклон для постгарантійних автомобілів Subaru діють знижки у розмірі 10% на роботи та запасні частини*

Регулярне обслуговування автомобіля – це запорука його довговічної та надійної роботи. Subaru Інтерциклон – надійний сервісний партнер з обслуговування автомобілів Subaru. Ми використовуємо оригінальне діагностичне обладнання, сучасне програмне забезпечення та спеціальний інструмент SUBARU. А наші механіки регулярно проходять навчання та екзаменацію відповідно до суворих нормативів SUBARU. Будучи автосервісом повного циклу, ми виконуємо всі види робіт – від мийки, шино монтажу й регулювання розвал-сходження, до ремонтів двигунів, КПП, трансмісій та кузовних ремонтів.

Підготуйте Ваш Subaru до весни з економією просто зараз!

Консультація та запис: +380 67 361 72 72

*Знижки 10% діють на всі роботи та всі групи оригінальних запасних частин Subaru, а також мастила та технічні рідини. Під постгарантійними автомобілями маються на увазі автомобілі, на які скінчилася стандартна гарантія (3 роки або 100 тис км від дня придбання). Акція діє тільки для фізичних осіб.

Запис на сервіс

Читайте також

Дивитись всі
thumb-Subaru Forester
Дорога без перешкод. Комплект зимових шин до нового SUBARU!
З 18 жовтня до 31 грудня 2023 року в автоцентрі SUBARU Інтерциклон проходить сезонна акція - «Комплект зимових шин до нового SUBARU»!
Детальніше
thumb-image-89015
Літню пропозицію від SUBARU Інтерциклон продовжено!
Акцію "Літня пропозиція від SUBARU Інтерциклон!" продовжено до 30 вересня 2023 року! Це кращий час приєднатись до унікального світу автомобілів SUBARU!
Детальніше
thumb-image-89019
Телеграм-бот Інтерциклон
Запис онлайн в декілька кліків через телеграм-бот!
Детальніше